ערוץ יוטיוב

ארז לב ארי

ארז לב ארי והחליפות במופע "האורח"

מופע מגוון, חם, המשלב יחד את להיטיו הגדולים של ארז מכל האלבומים,: "שמחת הפרטים הקטנים"  "ארגמן"  "העץ הבודד" (האלבום המשותף עם פטריק סבג) ו"כתמים של תרבות".

וגם שירים מתוך הפרוייקט האחרון: "האורח" המאופיינים בצלילים היוונים השמחים, עם שירים כמו "דאם דאם", "די לי"  ואחרים בגרסאות בעברית.

"האורח"  – פרוייקט מחווה ליוצר האגדי אריס סאן, במסגרתו ליקט ארז לחנים של להיטיו הגדולים ולהיטים של יוצרים יוונים אחרים ששיריהם מזוהים עם אריס סאן. ארז כתב להם מילים חדשות בעברית, התוצאה- מופע מגוון, שילוב של טקסטים מרעננים ונוגעים עם הצלילים המוכרים לכל, אשר יחד באים לידי יצירה חדשה ומרתקת של ארז לב ארי.

ארז לב ארי על האלבום החדש: "הסיפור שלי עם אריס סאן החל כבר בילדותי בקריות של סוף שנות ה-70 כשהייתי רואה אותו עם הגיטרה החשמלית שלו בטלוויזיה בשחור לבן. נדמה לי שזו הייתה הפעם הראשונה שראיתי גיטרה חשמלית והתאהבתי בה. האיש והגיטרה הילכו עליי קסם כל פעם שהם הופיעו בטלוויזיה כמו כישוף. מגיל מאד צעיר הגיטרה הייתה לי מפלט וחברה טובה שמילאה את החלל וככה גם גיבורי הגיטרה שאריס היה אחד בולט מהם, היו גיבורים שלי."

ארז לב ארי, יוצר וגיטריסט מוערך, לוקח את יצירתו של אריס סאן ומנגיש אותה לקהל הוותיק והחדש כאחד ע"י יצירה של שירים חדשים אך מוכרים שמשתלבים בין שיריו הקודמים של ארז ונותנים למופע גוון שונה ומיוחד..

מאחורי ארז אינספור שיתופי פעולה מגוונים אשר הנפיקו שירים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי והפכו אותו לאחד מהאמנים היוצרים המוערכים והטובים בישראל.

עם ארז על הבמה:
פטריק סבג-קלידים ומחשב, עמוס פרידמן-בס, רן שמעוני-תופים, איתי זנגי-גיטרה חשמלית

שי שטרייפלר : סאונד .
טל פריד: תאורה
עמית שיין: ניהול
כרמית חדידה: יח"צ.

מן הביקורות:

"אם חרישת במות היתה מקצוע, ארז לב ארי היה מגיש מועמדות לעובד מצטיין. ככה בדיוק רוכשים קהל. עוד הופעה במקום קטן ועוד אחת באותו ערב ולמחרת. לא בחתונות, לא רק בוועדי עובדים, בקופות פתוחות ובכל רחבי הארץ. לב ארי שם את הלב על הבמה. הוא מדויק, מרגש, שונה. אתם יכולים להאמין לו" (ידיעות אחרונות)

"הכריזמה שלו מגיעה מהמילים שהוא שרמהלחנים הנעימים ובמיוחד מצלילי הגיטרה
המופלאים שהוא מפיק בעדינותגם היכולת של הלהקה שלו  לתת נפח לכל שירלסחוב אותו עוד ועוד גם אם נראה שהקהל מאבד ריכוזהופכת את ההופעה של לב ארי לאירוע מוזיקלי אמיתי וסוחף".( ידיעות ת"א)

 

 

 

 

לחצו כאן לרכישת האלבום כתמים של תרבות

 

להזמנת הופעות: גורביץ' מוזיקה והפקות טל: 03-6913393

 

הופעות

בקרוב יעודכנו ההופעות

 

להורדת שירים מכל האלבומים של ארז לב ארי מ-i-tunes לחצו כאן 

 

נחום וציונה- סינגל חדש מתוך האלבום החדש

מה אעשה

אנה אפנה

בסוף היום

 

שיר הנושא מתוך- "העץ הבודד"


 

צדק (מתוך "פסטיבל הפסנתר", 2011)

גלריה

no images were found