אתר אינטרנט ערוץ יוטיוב     

 בלקן ביט בוקס

כפי הנראה ההרכב הישראלי המצליח ביותר בעולם כיום.

הכינו את הבלינג ואת נעלי הטוורקינג כי זה הולך להיות שחור ומלא בבסים מהדהדים.

תומר יוסף ⁄ תמיר מוסקט ⁄ אורי קפלן

בליווי איתמר ציגלר, רון בונקר ותום דרום

 

עשר שנים בדיוק לאחר צאתו של האלבום הראשון  -BBB  ממשיכים לחזק את מעמדם כאחד ההרכבים המשמעותיים והאהובים הפעילים בתחום מוסיקת העולם, תוך שהם מצליחים להרחיב את גבולות הז'אנר בכל אלבום .

הסינגל הראשון מתוך האלבום החדש I TRUSTED U , כבר מביא את בשורת הסאונד המרעננת של ההרכב למרכז הזירה, עם קליפ שעומד על מיליון צפיות ברשתות החברתיות והשמעות רבות ברדיו.

המופע החדש יפתיע ויסחוף גם את המעריצים הוותיקים ביותר: השפעות אלקטרוניות חזקות, שמחוזקות  במוטיבים של היפ הופ, כלי נשיפה שזוכים לפרשנות חדשנית וטקסטים בועטים יותר . בשנים האחרונות במקביל לתהליך הכתיבה וההקלטות של האלבום החדש ממשיך ההרכב להיות אחד הפעילים בסצינת המוסיקה הבינלאומית עם טורים חוצי יבשות – ובמקביל לשלוח זרועות גם לפסגת הפופ העולמית ולצוד את אוזניהם של כמה מהמפיקים החמים ביותר בתעשיית המוסיקה. "HERMETICO" להיט שחרך את ישראל עוד בשנת 2007 ובהמשך הפך לאחד הקטעים המזוהים עם ההרכב, סומפל לתוך אחד הלהיטים הגדולים של השנה החולפת "TALK DIRTY", של ג'ייסון דרולו וזאת לצד שיתופי פעולה מסקרנים נוספים שנרקמים על קו אל.איי\ תל אביב.

 

"לקרוא לבלקן ביט בוקס מוסיקת עולם יהיה חוסר צדק. זוהי מוסיקה מעולם אחר…….יש הרבה הרכבים שמנסים לעשות את השילוב המוסיקלי הזה, אבל אף אחד לא עושה זאת מוצלח כמוהם" (ג'ף טמארקין  All music guide)

" הבלקן ביט בוקס לוקחים אותנו אחורה בדמיון ובמציאות לימים יפים יותר, כשמוסיקה חיברה אנשים יחדיו לכפר גלובלי שמח אחד"  (הלנה אומנו  The village voice)

יח"צ : לירון פנחסי, יחסי ציבור ס- 0543-222166 \ liron.prmail@gmail.com

ניהול אישי- אורן גורביץ'

להזמנת הופעות- כספית יצוג אומנים- 03-6886881

 

בלקן ביט בוקס  וברי סחרוף – המופע המשותף ביחד ולחוד! 

 

בלקן ביט בוקס וברי סחרוף, חיבור מוזיקלי שנשמע כל כך טבעי ומתבקש.                     
הרצון לנגן יחד התבשל שנים על אש קטנה ובקיץ הקרוב תגיע נקודת הרתיחה                   
בה הם משלבים כוחות בשיר והופעות משותפות.

את מפגש הפסגה המוזיקלי התחילו סחרוף ובלקן ביט בוקס בהקלטת "לובסטר"– סינגל חדש ומשותף שהלחינו למילים של גלעד כהנא.          
ב"לובסטר" סימפול מתוך השיר "שבחו והודו לתל אביב" בביצוע ברכה צפירה משנת 1928 למילים של אביגדור המאירי.

בלקן ביט בוקס וסחרוף ימשיכו את שיתוף הפעולה המסקרן במהלך הקיץ גם על הבמה בשתי הופעות נדירות תחת כיפת השמיים, בהן יופיע כל הרכב לחוד ובשיאן יעלו יחד וירימו את הלילה בביצועים משותפים.

 

לפניות בנושא יחסי ציבור ברי סחרוף ובלקן ביט בוקס – המופע המשותף ביחד ולחוד:
שגית מיכאלי 0506518712  sagitmic@gmail.com
לירון פנחסי  0543222166 liron.prmail@gmail.com  

****************************************************

 

בלקן ביט בוקס  OUT OF THE BOX- מופע אקוסטי 

 

חמש שנים בדיוק אחרי המופע MINIMAL מבית הבלקן ביט בוקס, שעלה על במות מועדונים ברחבי הארץ וזכה לשבחים, חוזר ההרכב לפורמט הישיבה במופע אקוסטי \ אינטימי חדש, שיכלול עיבודים מחודשים ומפתיעים לכל הלהיטים האהובים. המסיבה של בלקן ביט בוקס תגיע אל מחוזות חדשים בחורף הקרוב, אבל גם שם תהיו בטוחים שזה יגמר בריקודים. אז GET CONNECTED למצב אנפלאגד, מופע מושקע שיביא את הגאוניות המוזיקליות של ההרכב מזווית חדשה ומרעננת, כולל קטעים שלא מבוצעים בהופעות הרגילות.

אחרי יותר מעשור של פעילות בלתי פוסקת והופעה על הבמות הגדולות בעולם, אורי קפלן, תמיר מוסקט ותומר יוסף לא מפסיקים לאתגר ולחדש לעצמם ולקהל. המופע החדש יעלה במקביל להופעת העמידה של ההרכב, ולקראת חומרים חדשים שיראו אור בקרוב.

תמיר מוסקט \ אורי קפלן \ תומר יוסף

יחד עם: איתמר ציגלר\ רון בונקר\ תום דרום

הופעות

 

 

תאריך עיר מקום
21/10/22 תל אביב בארבי
שעה: 10:00pm. כתובת: קיבוץ גלויות 52. LONG TIME COMING לרכישת כרטיסים

 

 

גלריה

 

בלקן ביט בוקס הם כפי הנראה ההרכב הישראלי המצליח ביותר בעולם כיום.

הלהקה החלה את דרכה בדרום תל אביב ובהתאמה בברוקלין ניו יורק, ומאז ועד היום שומרת על אותו קצב אינטנסיבי על הבמה ומסביב לה. מאחורי הבלקן 4 אלבומי מופת עטורי שבחים, אלבום רמיקסים ושלל פרוייקטים צדדיים.

במהלך 8 שנות פעילות אינטנסיביות בלקן ביט בוקס כובשת במות ברחבי העולם: מהפסטיבלים הגדולים (לולהפאלוזה, גלסטנברי, רוסקילדה) עד למועדונים הנחשבים ביותר, תוך שיתופי פעולה מוסיקליים עם אמנים מהשורה הראשונה – ביסטי בויז, רדיוהד, מאנו צ'או ועוד.

המופע של הבלקן ביט בוקס הוא בעצם קרקס מוסיקלי פרוע המשלב בין מוסיקה צוענית, מוטיבים ערביים, כליזמרים, היפ הופ, גרוב ועוד.

"לקרוא לבלקן ביט בוקס מוסיקת עולם יהיה חוסר צדק. זוהי מוסיקה מעולם אחר…….יש הרבה הרכבים שמנסים לעשות את השילוב המוסיקלי הזה, אבל אף אחד לא עושה זאת מוצלח כמוהם"  – ג'ף טמארקין All music guide

" הבלקן ביט בוקס לוקחים אותנו אחורה בדמיון ובמציאות לימים יפים יותר, כשמוסיקה חיברה אנשים יחדיו לכפר גלובלי שמח אחד"  – הלנה אומנו The village voice